1. Wstęp

  Poniższy Regulamin określa zasady funkcjonowania serwisu internetowego boostproject.pl. W Regulaminie określone są podstawowe zasady funkcjonowania serwisu, prawa i obowiązki jego użytkowników, oraz zasady odpowiedzialności Administratora i Użytkowników Serwisu.

 2. Reklamacje
  1. Reklamacie prosimy składać drogą elektroniczną na fanpage podany w zakładce Kontakt
  2. Reklamacja płatności i tym samym zwrot doładowanych środków odbywa się na tym samym kanale płatności z wyłączeniem płatności SMS.
  3. Reklamacja może zostać odrzucona, jeśli nie zostanie złożona w terminie 14 dni od daty doładowania konta lub środki zostaną przeznaczone na płatne usługi w Serwisie.
  4. Jeżeli reklamacja zostanie zaakceptowana, zwrot środków może zostać pomniejszony o prowizje jaką narzucił na nas operator płatności (koszt przelewu, koszt płatności kartą)
 3. Regulamin
  1. Administrator zastrzega sobie prawo do zmiany postanowień Regulaminu w każdej chwili, informując o tym Użytkowników serwisu poprzez wskazanie daty ostatniej zmiany na początku Regulaminu.
  2. W przypadku braku akceptacji nowych postanowień, Użytkownik może poinformować o tym Administratora, co jest równoznacznie z usunięciem Konta